Kde jsem: Katalog > Televize, video a DVD > Televize > OLED televize >

Philips 55OLED935

Philips 55OLED935

Cena produktu Philips 55OLED935 není známa.

 

Popis produktu Philips 55OLED935: 55“ OLED televizor Philips 55OLED935 Dech-beroucí obraz, pohlcující zvuk – zapněte televizor a objevte nový rozměr ze sledování televizoru. A na co se můžete těšit? Konkrétně třeba na: * 4K r...  Více informací


Philips 55OLED935 - popis

55“ OLED televizor Philips 55OLED935
Dech-beroucí obraz, pohlcující zvuk – zapněte televizor a objevte nový rozměr ze sledování televizoru. A na co se můžete těšit? Konkrétně třeba na:

* 4K rozlišení
* OLED+ panel
* reproduktory Bowers and Wilkins
* čtyřstranný ambilight
* Dolby Vision a Dolby Atmos
* procesor Engine P5 s Al
* hlasové ovládání

Pohlcující zvuk s Bowers and Wilkins a Dolby Atmos
Televizor je vybaven výkonným, a navíc i designovým reproduktorem, o jehož exkluzivní vzhled se postarali zvukoví technici legendární značky Bowers & Wilkins. Reproduktory mířící nahoru umožňují využít technologii Dolby Atmos na maximum a středový výškový reproduktor se postará o zřetelné dialogy.
Navíc je reproduktor potažen akusticky propustnou látkou ze směsi vlny od společnosti Kvadrat, ta umožňuje volné šíření zvuku napříč místností.

DTS Play-Fi – Zvuk do více místností
Jedná se o užitečnou funkci, díky které můžete s televizorem spárovat kompatibilní reproduktory, a to v jakékoliv místnosti. I při vaření oběda v kuchyni, tak můžete mít přehled o dění ve vašem oblíbeném filmu.
Kouzlo technologie Ambilight
Pohlcující atmosféru při sledování filmů, při hraní her anebo při poslechu hudby – to vše získáte díky funkci Ambilight, která je u tohoto televizoru rovnou čtyřstranná.
Jak Ambilight funguje?
Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže sledované filmy doslova překračují hranice obrazovky.

Dokonalost obrazu s Engine P5 s Al
Procesor Philips P5 s umělou inteligencí Al se postará o to, že vyobrazený obraz je dokonale věrnou kopií reality. A jak je to možné? Algoritmus na bázi umělé inteligence se schopností hlubokého učení totiž zpracovává obrazy podobným způsobem jako lidský mozek, takže to, co vidíte, je opravdu maximálně věrohodným odrazem reality.
Dolby Vision a Dolby Atmos
Obraz plný jasu a barev odrážející režisérské záměry doprovázený jasným a detailním prostorovým zvukem, ať už sledujete cokoliv – svůj oblíbený film, streamujete seriál anebo koukáte na Blu-Ray. Vždy si budete moci vychutnat opravdu nezapomenutelný zážitek.

Systém Android TV
Požadovaný obsah kdykoliv chcete – rychle a přehledně díky intuitivnímu rozhraní a operačnímu systému Android. Přizpůsobte si domovskou obrazovku tak, aby zobrazovala Vaše oblíbené aplikace ihned bez pracného a zdlouhavého hledání.

Hlasové ovládání jak s Google Assistant, tak s Alexou
Chcete si zahrát hru, podívat se na Netflix nebo najít obsah a aplikace v obchodě Google Play? Není nic jednoduššího než své přání vyslovit!
Prostřednictvím svého hlasu můžete kromě rychlého vyhledávání v televizoru také ovládat všechna chytrá domácí zařízení kompatibilní s funkcí Google Assistant – ztlumit osvětlení anebo nastavit termostat tak můžete přímo z pohodlí gauče, což jistě uvítáte.
Navíc k ovládání televizoru anebo jiných zařízení nemusíte mít po ruce ani dálkový ovladač, protože lze vše zařídit prostřednictvím služby Alexa, kterou televizor také podporuje.

Klíčové vlastnosti
55“ OLED SMART televizor s rozlišením 4K (3840 x 2610 px). Úhlopříčka 139 cm. Čtyř-stranný Ambilight, vestavěná funkce Ambilight + hue, hudba s funkcí ambilight, herní režim, funkce přizpůsobení barvě stěn, režim Lounge, AmbiSleep a budík s efektem svítání. Displej 4K Ultra HD OLED. Procesor P5 Al Perfect Picture Engine. Vylepšení obrazu: Ultra rozlišení, široký barevný gamut 99% DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion, 6600 PPI, Super Resolution. OS Android TV 9 Pie. Kapacita paměti 16 Gb. Podpora HbbTV, pozastavení televizního vysílání, nahrávání na zařízení USB, automatické rozpoznání zařízení Philips, univerzální tlačítko smart menu, dálkový ovladač s funkcí hlasu a s podsvícením tlačítek. Hlasový asistent Google Assistant, spolupráce s aplikací Alexa. Čtyřjádrový procesor. Typ tuneru C/T/T2/S/S2. EPG na 8 dnů, teletext. Zvuk od Bowers & Wilkins. Výstupní výkon 70 W. Kodek Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS-HD. Vylepšení zvuku: 5pásmový ekvalizér, zvuk A.I., zřetelné dialogy, Dolby Atmos, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveler, noční režim, automatické vyrovnávání hlasitosti, zvýraznění basů. Energetická třída B.

Výrobce Philips
Energetická třída B
Netflix
Informace o parametru Netflix
Ano

Philips 55OLED935 - recenze

✅ TESTY televizorů 2021 | Jak vybrat nejlepší televizi (TV) - VÍTĚZ TOP

Testy-spotrebicu.cz
29.06.2021 - 18:39:52

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Philips 55OLED935 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější LED televize nebo 3D televize, Příslušenství k televizorům, Držáky k televizím.